HAKKIMIZDA

Firma Profili

Temeli meslekte 25 yılını doldurmuş olan ortaklarıyla; endüstriyel ürün grubu satışı ile atılan İSTANBUL KAHVE, kahve alanında yönettiği marka ve ürün çeşitliliğini; sahip olduğu üretim gücü, dağıtım gücü ve en önemlisi vizyonerliği, lider ve öncü duruşunu iç ve dış pazarda devam ettirmektedir.

İSTANBUL KAHVE deneyimli çalışanları ile yurtiçi ve yurtdışındaki geniş dağıtım ağıyla ürünlerini tüketicilerine ulaştırmak için çalışmaktadır.

İSTANBUL KAHVE, Türkiye genelinde ulusal ve yerel 14 market markasına yaptığı üretimle 2010 yılı sonu itibariyle Türkiye’nin en büyük kahve sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır.

Kahve alanında Türkiye pazarında tanınan bir firma olan İSTANBUL KAHVE yurtdışına geleneksel Türk Kahvesi lezzetini de yaymak için ihracat çalışmalarına koşar adımla devam etmektedir. Nefis İstanbul Türk Kahvesi ve Caffe Milano markalarıyla stratejik ortağı olan Avrupa’nın etnik pazarda güçlü markaları ÇİLOĞLU GIDA firması ile ortak pazarlama çalışması yapmaktadır.

4500m2 kapalı alanda en son teknoloji ve eğitimli personeliyle üretim yapmakta olan İSTANBUL KAHVE günlük 30 ton kahve işleme ve paketleme kapasitesiyle kendi markalarının yanı sıra; MİGROS, TANSAŞ, ŞOK, CARREFOUR, DİA, METRO, REAL, KİLER, A101 gibi ulusal marketler bunların yanı sıra yerel marketlere de privale label hizmeti vermektedir.

Büyüyen kahve pazarında geleneksel kahve lezzetlerinin dışında yeni ve farklı tat ambalaj çeşitleriyle pazarın daha da büyümesini desteklemektedir.

2010 yılı sonu itibariyle 29 çeşit farklı kahve lezzeti ve 278 barkod ile Türkiye kahve pazarında söz sahibi olmanın verdiği haklı gururu ile AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam eden İSTANBUL KAHVE yeni ürün, ambalaj ve makine yatırımlarıyla yola emin adımlarla devam etmektedir.